Wiata

Wiaty z fotowoltaiką

Jesteśmy producentem domów, garaży i wiat drewnianych. Stawiamy solidnie wykonane wiaty fotowoltaiczne na samochód w konstrukcji z drewna klejonego BSH.

Płynące korzyści z zasilenia Twojego domu w energię elektryczną to m.in. podwyższenie wartości nieruchomości, twoje ogrzewanie na zimę, większa niezależność. Od podwyżek cen energii, możliwość pozyskania dofinansowania w formie dotacji, odliczenie od podatku, nie wymagane jest pozwolenie na budowę, prosta obsługa, nie wymaga konserwacji.

Wiaty z fotowoltaiką

Opis techniczny

  • Konstrukcja z drewna klejonego BSH.
  • Dach utrzymują specjalnie przeznaczone profile aluminiowe, na których pokryciem dachu są szczelnie zamontowane panele fotowoltaiczne (16 szt.) o mocy 6,4 kW.
  • Jednospadowy dach, kąt nachylenia dachu dostosowujemy do kierunku południowego na Twojej działce.
  • Oferujemy wiaty jedno, dwu i wielostanowiskowe oraz przyścienne.
  • Montaż trwa jeden dzień i jest zawarty w cenie; od fundamentu (kotwy) po uruchomienie przez osoby uprawnione, włącznie ze zgłoszeniem do zakładu energetycznego.
  • Możliwy jest montaż bez ingerencji w instalacje w pomieszczeniach domu.

Wiaty z fotowoltaiką

Galeria

O ekologii i drewnie

Technologia przyjazna środowisku

W ostatnich latach budowa domów z litego drewna przeżywa renesans. Jest ona szybka i prosta a gotowy dom ma niepowtarzalny urok i atmosferę. Dlatego zainteresowanie naszą technologią ciągle rośnie. Ale to nie jej jedyne atuty. Na uwagę zasługuje fakt, że drewno jako główny budulec jest materiałem odnawialnym i ekologicznym. Powstaje w wyniku naturalnego procesu biologicznego i nie potrzebuje żadnych dodatkowych nakładów energii, które obciążałyby środowisko.

Jego pozyskiwanie nie wymaga głębokiego i nieodwracalnego przekształcania środowiska naturalnego. Przy odpowiedzialnej strategii zarządzania lasami nie grozi nam również wyczerpanie zasobów. Do budowa domu z drewna zużywa się dużo mniej energii niż w przypadku technologii mokrej, a do atmosfery ulatnia się kilkukrotnie mniej dwutlenku węgla. Potrzebujemy również mniej wody i redukujemy problem odprowadzania uciążliwych ścieków.

Wycena domu

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na pytania techniczne, przygotujemy szczegółową wycenę, a także zaplanujemy kwestie logistyczne.

Ciesz się z domu drewnianego już w tym sezonie!