Logbar Domy

Domy drewniane Logbar

Działamy w branży budownictwa jednorodzinnego od 12 lat.
Nasza specjalizacja to domy kompaktowe – budujemy domy całoroczne, a także letniskowe.
Jako producent jesteśmy dumni z naszych domów, ponieważ dzięki nim spełniamy marzenia naszych klientów.

Poznajmy się!

Domy drewniane Logbar

To nasze wartości, dzięki którym zyskasz wspaniały dom! Przez lata działalności wypracowaliśmy specjalizację, z której jesteśmy dumni. Regularnie oddajemy do dyspozycji naszych klientów wyjątkowe domy drewniane. Do drewna podchodzimy ze szczególną starannością, a ono odwdzięcza się trwałością, niezwykłym klimatem
i wspaniałymi warunkami do codziennego życia.

Jesteśmy dla Ciebie, aby doradzić, pomóc i dostosować projekty do indywidualnych wymagań. Przede wszystkim, stawiamy na towarzyszenie Inwestorom na każdym etapie inwestycji, aby spełnić ich marzenia
o wyjątkowym drewnianym domku. Dla nas każdy klient jest priorytetem, dlatego przywiązujemy szczególną uwagę do oferowanych produktów, które muszą spełniać najwyższe standardy jakości.

Wierzymy, że nasze wartości i zaangażowanie w tworzenie ekologicznych, trwałych i spersonalizowanych domów z drewna przyciągają tych, którzy podzielają naszą pasję i szukają jakościowych rozwiązań. Jesteśmy dumni, że możemy wnieść naszą wiedzę i doświadczenie do każdego projektu. Właśnie dzięki temu tworzymy wyjątkowe domy, z których nasi Klienci korzystają z przyjemnością i satysfakcją.

Logbar

Czym się zajmujemy

Proponujemy przede wszystkim domy drewniane całoroczne oraz letniskowe. Proponujemy je, ponieważ idealnie wpisują się w potrzebę kontaktu z naturą i harmonijnego łączenia się z otaczającym krajobrazem. Każdy dom wykonany jest z najwyższej jakości drewna, które zostało starannie wyselekcjonowane pod kątem wytrzymałości konstrukcyjnej, gwarantując trwałość na długie lata.

Jesteśmy dumni z innowacyjnej technologii przygotowania drewna oraz sposobu montażu, które umożliwiają szybką i bezproblemową realizację projektu. Szczegółowo opracowaliśmy działanie na każdym etapie realizacji inwestycji, to ogromna korzyść dla Ciebie! W zaledwie kilka tygodni od rozpoczęcia prac będziesz cieszyć się nie tylko piękną, ale także funkcjonalną przestrzenią, która spełni wszystkie oczekiwania.

Budownictwo drewniane to nasza pasja i wierzymy, że wspólnie przejdziemy drogę od pierwszego pomysłu, przez kreatywny projekt, aż po spektakularną budowę. Zapraszamy do współpracy i doświadczenia razem z nami niepowtarzalnej przygody w świecie drewna, gdzie marzenia o wymarzonym domu stają się rzeczywistością.