Oferujemy

profesjonalny montaż domów

Jest on wykonywany przez naszych wykwalifikowanych pracowników i dlatego możemy być pewni, że wszystkie czynności zostały zrobione zgodnie ze sztuką, a inwestycja jest odpowiednio postawiona i zmontowana.

Domy, altany czy wiaty są montowane na odpowiednio przygotowanym podłożu. Klient ma obowiązek zadbać o to, by fundamenty zostały wykonane według przygotowanej przez nas instrukcji. Zalecamy przygotowanie wylewki betonowej, choć można również wykorzystać kostkę brukową lub bloczki fundamentowe, by odizolować budynek od podłoża i zapewnić mu stabilność.

Klienci mogą liczyć na wsparcie naszych pracowników na każdym etapie inwestycji. Chcesz się dowiedzieć, jak przygotować podłoże, skontaktuj się z nami.

Montaż realizujemy na terenie Polski i Unii Europejskiej, a jego koszty są ustalane indywidualnie w zależności od specyfiki danego domu. Udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji na postawiony przez nas budynek.

Domki przygotowane są do samodzielnego montażu. Klienci, którzy zdecydują się na taką opcję, otrzymują od nas szczegółową instrukcję.