Logbar Domy

Warunki dostawy
i gwarancja

Zapewniamy specjalne warunki dostawy i gwarancji, które dopełniają zadowolenie z naszych produktów.

Dostarczymy zamówione produkty w profesjonalny sposób, prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Każdy element zostanie odpowiednio przygotowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami, więc możesz mieć pewność, że dotrą do Ciebie w doskonałym stanie.

Koszt transportu zależy od wielkości zamówienia i odległości, jaką nasz samochód dostawczy musi pokonać. Nasz zespół zatroszczy się o szybki załadunek, transport i rozładunek, aby wszystko przebiegło jak najsprawniej.

Przygotuj, proszę, odpowiedni dojazd do Twojej posesji dla naszego samochodu dostawczego oraz miejsce do bezpiecznego składowania paczek. Twoje zgłoszenie informacji o miejscu dostawy lub ewentualnych problemach, przed złożeniem zamówienia, pozwoli nam lepiej dostosować proces dostawy do Twoich potrzeb.

Prosimy, pamiętaj, że w przypadku braku możliwości zrealizowania dostawy z powodu nieprzygotowanego dojazdu lub innych okoliczności niezależnych od nas, mogą pojawić się dodatkowe koszty.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów. Zależy nam na zapewnieniu Ci satysfakcji i wygody, dlatego też dbamy o profesjonalny transport i gwarantujemy, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Logbar Domki