Domy całoroczne

Każdy model domu letniskowego z naszej oferty docieplamy do grubości ścian 21 cm.

Producent domków drewnianych całorocznych

Lord

domek z drewna całoroczny

CB

Bingo Piętrowy

dom z drewna całoroczny

DB

Bingo Parterowy

dom z drewna całoroczny

domki z drewna producenci Dorian

Dorian

500 cm x 700 cm
domki całoroczne

domki letniskowe z prefabrykatów

Riccardo

500 cm x 700 cm
domki drewniane całoroczne

producenci domków drewnianych całorocznych

M35

domki letniskowe całoroczne gotowe

Logbar domki dom z drewna

CEZAR

500 cm x 700 cm
domki całoroczne

Logbar domki dom z drewna

FLAVIO 2

600 cm x 600 cm
domek z drewna całoroczny

domki z drewna letniskowe Elbląg

ORION

400 cm x 500 cm
domki letniskowe całoroczne gotowe

Logbar domki dom z drewna

SILVAN

450 cm x 600 cm
domek z drewna całoroczny

Logbar domki dom z drewna

Riccardo

500 cm x 700 cm
domki całoroczne

tree and river

LORENZO COMFORT

600 cm x 620 cm
domki letniskowe całoroczne

Drewniane domy całoroczne

Wyjątkowe domy całoroczne to doskonałe miejsce do zamieszkania na stałe lub na weekend czy urlop. Wówczas pogoda czy temperatura nie są przeszkodami, by spędzić czas w bliskim kontakcie z naturą. W ten sposób można uciec od zgiełku miasta, problemów, szarej codzienności. Dom całoroczny z drewna to również modna, tania i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest to, że montaż jest szybki i przebiega bez problemu. Klient jest zobowiązany przygotować podłoże zgodnie z otrzymaną instrukcją.

Zadbaliśmy o to, aby opracowana przez naszych specjalistów oferta miała charakter kompleksowy. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą takich obiektów, ale także udzielamy szeroko zakrojonego doradztwa technicznego, dzięki któremu znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb jest bardzo proste. Jako doświadczony producent drewnianych domków całorocznych wszystkim klientom przekazujemy również szczegółową wycenę, pozwalającą dobrze zaplanować budżet na inwestycję. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych budynków oraz do kontaktu w celu złożenia zamówienia!

Lord -domki z drewna gotowe Logbar

Tanie domy z drewna

Logbar domki dom z drewna

Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na fakt, że drewniane domy całoroczne świetnie się prezentują. Rewelacyjnie wpisują się w tak modne proekologiczne trendy, czerpią z tradycji i wyznaczają nowe trendy. To idealne miejsce do zamieszkania. Najnowsza technologia i zaawansowane systemy ociepleń sprawiają, że w takiej przestrzeni będzie przyjemnie nawet jesienią czy zimą. To idealny azyl, wygoda oraz piękno zamknięte w każdej sosnowej desce doskonale przygotowanej do tego, by chronić Ciebie i Twoją rodzinę. 

Za skorzystaniem z proponowanego rozwiązania przemawiają również kwestie ekonomiczne. W porównaniu do klasycznych obiektów murowanych domy drewniane całoroczne są znacznie tańsze w budowie. Dotyczy to zarówno kosztu zakupu materiałów, jak i samej robocizny. Decydując się na ofertę przygotowaną przez producenta, zyskujesz pewność, że nowy obiekt zostanie wzniesiony sprawnie oraz profesjonalnie. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które świetnie wpiszą się w oczekiwania zwolenników zarówno architektury nowoczesnej, jak i klasycznej.

Jak wybrać dom z drewna?

Nowoczesne domy całoroczne, jakie oferujemy na logbardomki.pl, to świetny wybór na działkę rekreacyjną w lesie czy nad jeziorem. Coraz częściej takie konstrukcje pojawiają się również na terenach podmiejskich, stając się ciekawą przeciwwagą dla klasycznego budownictwa. Tu można mieszkać i odpoczywać w bardzo przyjaznym klimacie. Poza tym atrakcyjne projekty drewnianych domów z izolacją bez problemu da się dopasować do indywidualnych potrzeb. Klient może zaplanować inny układ ścian, zdecydować się na takie dodatki jak na przykład gonty, okiennice i położenie papy na dachu, a tym samym stworzyć oryginalną i niezwykłą przestrzeń, z której można korzystać przez cały rok. A wówczas nie ogranicza Cię pogoda i temperatura. 

Jako doświadczony producent oferujący całoroczne domki drewniane dobrze wiemy o tym, że naszym klientom zależy m.in. na tym, aby we wszystkich pomieszczeniach zawsze panowała optymalna temperatura. Z tego właśnie powodu wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie dociepleń. Wszystko po to, aby przebywanie w takim budynku zawsze było tak przyjemne, jak tylko to możliwe – i to bez konieczności przejmowania się niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, niezależnie od pory roku.

Ekologiczne domy całoroczne

Ekologiczne domy drewniane powstają ze szczególną troską o środowisko naturalne. Wysokiej jakości sosnowe deski są odpowiednio zaimpregnowane i dzięki temu będą świetnie się prezentować i nie stracą swoich właściwości przez dłuższy czas. Dodatkowo nowoczesne systemy izolacji, okna i drzwi gwarantują energooszczędność i bardzo dobre parametry cieplne. A to wpływa i na ochronę środowiska, i na wysokość rachunków za ogrzewanie. Drewniane domy to najlepsze miejsce do zamieszkania. Latem zapewniają przyjemny chłód, a zimą świetnie utrzymują ciepło. Dlatego właśnie tego typu konstrukcje pojawiają się na działkach budowlanych, rekreacyjnych, a także w komercyjnych obiektach wypoczynkowych. I niezależnie od pory roku są miejscem przyjaznym domownikom i pozwolą odkryć uroki jesieni i zimy, a tym samym różnych aktywności. Zobacz, która z naszych propozycji będzie idealna dla Ciebie. Skorzystaj z oferty producenta!

Całoroczny domek z drewna Dlaczego warto go kupić?

Rosnąca popularność całorocznych domków z drewna ma oczywiście swoje konkretne przyczyny. Jest to ekonomiczne, ekologiczne oraz praktyczne rozwiązanie, na które może pozwolić sobie niemal każdy. Budynki tego typu to znakomita alternatywa dla standardowych konstrukcji murowanych. Jeżeli zatem masz już działkę w wymarzonej lokalizacji i chcesz stworzyć na niej azyl, który pomoże Ci w ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu. 

Jesteśmy doświadczonym producentem całorocznych domków drewnianych, dlatego też gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, sprawną realizację powierzonych nam zadań, a także możliwość wyboru wśród wielu ciekawych projektów!

Galeria
Domki Całoroczne