wiaty z fotowoltaiką

Menu

DOSTAWA

Naszym klientom oferujemy profesjonalny transport zamówionych produktów we wskazane miejsce. Towary są odpowiednio przygotowane do drogi oraz zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dlatego właśnie można mieć pewność, że każdy element zostanie dostarczony w doskonałym stanie. 


Wycena transportu jest zależna od wielkości zamówienia oraz od odległości, jaką samochód do miejsca montażu musi pokonać. Zlecenie realizowane jest samochodem ciężarowym (dostawczym), który gwarantuje przesyłce bezpieczeństwo. Ilość paczek wynika bezpośrednio z wielkości budynku, a pracownicy dokładają starań, by załadunek, transport i rozładunek przebiegały szybko i sprawnie. Klient jest natomiast zobowiązany przygotować dojazd do posesji samochodom ciężarowym oraz miejsce do bezpiecznego składowania paczek. 


Wszelkie informacje na temat miejsca dostawy czy też ewentualne problemy muszą być przez klienta zgłoszone przed zamówieniem. W przypadku braku możliwości zrealizowania dostawy odbiorca może zostać obciążony dodatkowymi kosztami.