wiaty z fotowoltaiką

Menu

O NAS

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku od 12 lat. Dynamicznie się rozwijamy w branży budownictwa jednorodzinnego, oferując naszym klientom w Polsce i za granicą ekologiczne i trwałe domy z drewna. Jesteśmy producentem, a celem naszych zmagań jest codzienne udoskonalanie naszych wyrobów. W naszej ofercie proponujemy domki letniskowe oraz domy mieszkalne. Cieszymy się, że w czasach, gdy coraz więcej osób szuka naturalnych rozwiązań i bliskiego kontaktu z przyrodą, możemy proponować produkty szyte na miarę potrzeb.

Nasz nowoczesny i zgrany zespół codziennie dokłada starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Doradzamy, pomagamy, dostosowujemy projekty do indywidualnych wymagań, a przede wszystkim towarzyszymy na każdym etapie inwestycji, by domek z drewna spełniał marzenia. Dlatego właśnie każdy klient jest dla nas priorytetowy i przykładamy szczególną uwagę do tego, by oferować produkty najwyższej jakości, które pozwolą na zasłużony wypoczynek bliżej natury.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy drewniane, altany oraz inne produkty z drewna. To propozycje, które wyróżniają się jakością materiałów, wykonaniem oraz oryginalnym wzornictwem. Rewelacyjnie wpisują się w potrzebę kontaktu z naturą, a także w krajobraz działek letniskowych czy ogrodowych, pozamiejskich terenów, miejsc dedykowanych rekreacji. Domy wykonane są najlepszego drewna, które jest wyselekcjonowane pod względem wytrzymałości konstrukcyjnej. Sama technologia przygotowania drewna i sposób montażu również są innowacyjne. Dzięki temu wystarczy kilka dni, byś mógł cieszyć się piękną i funkcjonalną przestrzenią. 

Jako miłośnicy budownictwa drewnianego, wiemy jak ważna jest droga od pomysłu, poprzez projekt aż do budowy, przejdźmy ją razem!