Previous slide
Next slide

GWARANCJA

Wyjątkowe domy z drewna łączą świetny wygląd oraz walory funkcjonalne. I dlatego coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania. Branża przeżywa renesans, a nowoczesne technologie sprawiają, że altany, pomieszczenia gospodarcze, domy letniskowe i całoroczne doskonale wpisują się w krajobraz terenów rekreacyjnych, działek, miejskich i pozamiejskich przestrzeni. W efekcie najwyższej jakości drewno, innowacyjny sposób montażu, impregnacja i konserwacja sprawiają, że konstrukcje przez wiele lat wyglądają doskonale i są źródłem zadowolenia dla kolejnych pokoleń, które chcą odpoczywać w zgodzie z naturą.

Dla nas i dla naszych klientów niezwykle ważna jest jakość. I dlatego udzielamy gwarancji na domy drewniane oraz oferujemy rozbudowany serwis pogwarancyjny. W ramach usług nie tylko przedłużamy trwałość drewna, ale również dbamy o estetykę i dopasowujemy budynki do potrzeb użytkowników. 

Proponujemy Ci solidne, bezpieczne i piękne domy z drewna i inne budynki przeznaczone do rekreacji czy też przechowywania. Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy od daty dostarczenia produktów.

Warto przy tym pamiętać, że samo drewno jest materiałem naturalnym, co niewątpliwie wpływa na jego estetykę, ale również jest związane z szeregiem procesów, których gwarancja nie obejmuje. Na przykład nie dotyczy ona drobnych ubytków i elementów zawierających sęki, które mogą wypaść, ale nie stwarzają ryzyka dla konstrukcji domu. Poza tym gwarancja nie obejmuje różnic w odcieniach drewna, które są spowodowane jego strukturą. 

Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia wynikające z niewłaściwego montażu domku lub budynki zdeformowane przez osiadanie wskutek niewłaściwie przygotowanego przez klienta podłoża. Nie będziemy odpowiadać także za wszelkie nieprawidłowości, które są efektem wprowadzenia zmian w produkcie w sposób niezgodny z dostarczoną dokumentacją.
Gwarancja nie będzie obejmować również tych części, które podlegają naturalnemu zużyciu podczas użytkowania lub uległy uszkodzeniu na skutek niewłaściwej eksploatacji. Natomiast wszystkie ujawnione w czasie 24 miesięcy od dostarczenia domu wady zostaną bezpłatnie usunięte w ciągu 30 dni roboczych od otrzymania stosownego zawiadomienia w formie elektronicznej, telefonicznej lub pisemnej. Dogodny termin zostanie uzgodniony przez strony.
W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc, doradztwo i usługi szyte na miarę Twoich potrzeb.