Previous slide
Next slide

Gotowe drewniane domki letniskowe

Oferujemy Państwu szybkie w montażu gotowe domki letniskowe i całoroczne. Są one wykonane z drewna wysokiej jakości, które pochodzi od zaufanych dostawców. Każdy element w trakcie obróbki jest odpowiednio impregnowany. Dzięki temu ściany i więźba są odporne na korozję biologiczną oraz działanie szkodników. Zamawiając w naszej firmie dany model, można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas. W tym miejscu prezentujemy nasze drewniane chatki na działkę oraz obiekty mieszkalne dla całej rodziny!

Domki letniskowe całoroczne — gotowe na działkę

Mając na uwadze różne potrzeby naszych Klientów, zaprojektowaliśmy szeroki wybór gotowych domków z drewna. Robiąc szkice każdego z nich, postawiliśmy na funkcjonalność i użyteczność konstrukcji. W związku z tym w katalogu znajdują się modele parterowe oraz piętrowe, które można zamówić w wariancie:

  • całorocznym – budynek jest ocieplony watą skalną i posadowiony na fundamencie,
  • letniskowym – idealnym na działkę rekreacyjną nad jeziorem lub morzem.

Największe obiekty dysponują powierzchnią zabudowy do 35 m2. Można je również kupić w wersji kompaktowej do 9 m2. To jedna z mniejszych chatek, które sprawdzą się w roli altanki na ogródku. 

Wystarczy wybrać dom idealnie dopasowany do potrzeb.

Dlaczego warto wybrać domki z drewna na działkę?

Naturalne materiały, z których zbudowane są nasze gotowe domki, komponują się z przyrodą. Drewniane ściany i dach tworzą harmonijne połączenie z roślinnością na działce. Na Państwa życzenie elewacja może być pomalowana kolorowym impregnatem.

Zaletą proponowanych przez nas budynków z drewna jest krótki czas ich wnoszenia. Postawienie tego typu obiektu do 35 m2 dopuszczalne jest bez pozwolenia budowlanego, gdy:

  • gotowy domek letniskowy całoroczny został przeznaczony do wypoczynku tzw. rekreacyjnego,
  • na działce o powierzchni do 500 m2 zostaną wzniesione maksymalnie 2 altanki z drewna, przy czym każda z nich o rozpiętości do 4,8 m,

Na kupiony u nas drewniany model domu letniskowego całorocznego udzielamy rocznej gwarancji. Opcjonalnie można zamówić u nas także montaż całej konstrukcji w wyznaczonym miejscu.

Klienci mogą sami zdecydować, która opcja jest dla nich najlepsza!

Jak budujemy gotowe drewniane domki?

Już na etapie projektowania dbamy, aby gotowe drewniane domki na działkę były trwałe i estetyczne. Zwracamy uwagę na każdy szczegół konstrukcji węgłowej, ściany nośnej oraz dachu. Całość wykonujemy z drewna iglastego zabezpieczonego przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Najczęściej wykorzystujemy świerk skandynawski, który jest solidnym surowcem o jasnym kolorze.

Oferowany domek letniskowy całoroczny ma w zestawie:

  • okna i drzwi z podwójną szybą oraz uszczelkami,
  • zamki oraz klamki,
  • blaszany próg ocynkowany montowany przy wejściu,
  • deski i listwy przypodłogowe,
  • intuicyjną instrukcję montażu.

Co najważniejsze w domu letniskowym z drewna można zamontować termoizolację z wełny mineralnej. Dodatkowym zabezpieczeniem jest folia paroprzepuszczalna. Dzięki ociepleniu budynek drewniany będzie gotowy do całorocznego użytku na działce.
Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą zamieszczoną na tej stronie i składania zamówień. Czekamy na kontakt!