wiaty z fotowoltaiką

Menu

Garaże i wiaty

GARAŻ 1

400 cm x 600 cm, 320 cm x 520 cm, 360 cm x 550 cm

Garaż 3 z drewna

GARAŻ 2

500 cm x 600 cm

garaż z drewna 3

GARAŻ 3

600 cm 600 cm

Tanie garaże drewniane

GARAŻ WW

600 cm x 600 cm

Garaże i wiaty drewniane

Stylowe drewniane garaże i wiaty pojawiają się przy domach oraz na działkach rekreacyjnych. Piękne wykończenie oraz duża funkcjonalność przykuwają uwagę. Z drugiej strony te konstrukcje doskonale chronią samochód przed działaniem czynników zewnętrznych. Wiata z drewna daje możliwość, by szybko i bez problemów zaparkować, a praktyczny dach stanowi rewelacyjne zabezpieczenie przed intensywnymi promieniami słonecznymi czy deszczem. To prostsze konstrukcje niż garaże i dzięki temu szybciej można je postawić. Wyróżniają się również lekkością formy. Bez problemu pod zadaszeniem można przechowywać na przykład drewno do kominka czy też rowery. To także idealna przestrzeń do tego, by bez stresu majsterkować.

Garaż czy wiata z drewna?

W naszej ofercie na logbardomki.pl znaleźć można różnorodne garaże z drewna na jeden lub dwa samochody. Konstrukcję można dopasować do swoich potrzeb, jak i do wielkości terenu, jakim się dysponuje. Zawsze jednak będzie można zostawić samochód w suchym i bezpiecznym miejscu. A to niezwykle ważne dla kierowców, szczególnie że z drewnianego garażu można korzystać przez cały rok. Poza dostosowanym miejscem na samochody i bardzo funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią w drewnianym garażu można urządzić warsztat, przechowywać rowery, narty i inne akcesoria sportowe oraz to wszystko, na co czasem w domu nie ma miejsca. Duże drzwi wjazdowe oraz boczne, które ułatwiają wchodzenie i wychodzenie, to optymalne i praktyczne rozwiązanie.

Montaż drewnianego garażu

Garaże i wiaty drewniane wymagają oczywiście odpowiedniego przygotowania podłoża. Warto zrobić to w oparciu o otrzymaną od nas instrukcję. Wówczas możemy być pewni, że całość będzie świetnie wyglądać przed długi czas. Drewniane garaże idealnie wpisują się w rustykalny styl, choć świetnie będą prezentować się przy nowoczesnych budynkach. W każdym wariancie zachwyca wykończenie, piękny kolor i atrakcyjne bryły. One podkreślać będą proekologiczny charakter budynku. Garaże i wiaty są montowane ze specjalnie przygotowanych desek sosnowych o grubości 44 milimetry. Są one zaimpregnowane i bez problemu całą konstrukcję można złożyć samodzielnie według naszej instrukcji lub też zlecić montaż profesjonalistom.

Ekologiczne garaże z drewna

Tanie garaże drewniane to świetna alternatywa dla innych konstrukcji tego typu. Estetyczna i praktyczna przykuwa uwagę pięknym wykończeniem oraz naturalnym rysunkiem drewna. Całość można uzupełnić również o dodatki, które sprawią, że budynek zyska oryginalny charakter. Bo kto powiedział, że garaż z drewna musi być przewidywalny? Sprawdź nasze propozycje i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.