Previous slide
Next slide

Altany

Charlie - altana drewniana

CHARLIE

350 cm x 350 cm

Lola altana

LOLA

320 cm x 320 cm

Domy ogrodowe i altany marat

MARAT

360 cm x 530 cm

Mary - drewniana altana

MARY

300 cm x 300 cm

Sofia - ekologiczna altana

SOFIA

350 cm x 350 cm

Domy ogrodowe i altany

Drewniane altany to doskonały pomysł na zagospodarowanie działki czy też ogrodu. Ten praktyczny dodatek nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zapewnia tak ważną przestrzeń do odpoczynku czy też spotkań w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Nasze propozycje wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale również jakością wykonania. I dlatego nawet po latach będą doskonale się prezentować i staną się ważnym elementem działki czy ogrodu.

Marat - drewniana altana

Najlepsze altany z drewna

Atlanty, jakie oferujemy na logbardomki.pl, wykonane są z najlepszej jakości drewna sosnowego, a sama technologia ułatwia montaż, więc można samodzielnie złożyć domek ogrodowy według załączonej instrukcji lub skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Poza tym każdy projekt można uzupełnić o dodatki, które nadadzą mu indywidualny charakter idealnie dopasowany do potrzeb właściciela. Dzięki temu wiosną, latem i jesienią będziesz mógł cieszyć się urokliwym miejscem na swojej działce, w swoim ogrodzie.

Ekologiczne domki ogrodowe z drewna

Rosnąca popularność altan z drewna wynika z naszej tęsknoty za naturą, z potrzeby spędzania czasu w przyjaznym klimacie oraz z chęci otaczania się pięknymi i wytrzymałymi rzeczami. Zaimpregnowane deski o grubości 34-44 milimetry w szlachetnym kolorze fantastycznie podkreślają intensywną zieleń czy też jesienne barwy liści i kwiatów oraz ukształtowanie terenu. W naszej ofercie znaleźć można mniejsze i większe propozycje, które będą chronić przed wiatrem, słońcem i deszczem, a z drugiej strony nie będą ograniczać najpiękniejszego widoku, jaki masz. Sama stabilna konstrukcja zapewnia również intymność i ochronę przed spojrzeniami wścibskich sąsiadów czy przechodniów, jeśli tego potrzebujesz. W drewnianym domku ogrodowym zmieści się stół z krzesłami lub ławką. To doskonałe miejsce również na postawienie skrzynki na narzędzia oraz przechowywanie akcesoriów do rekreacji i różnych innych aktywności. Altana z drewna jest również idealnym miejscem na majsterkowanie czy też pielęgnowanie roślin, szczególnie wtedy gdy aura nie zachęca do pracy na zewnątrz. W efekcie domek ogrodowy staje się ciekawą przestrzenią do zagospodarowania tak, jak tego potrzebujesz.

Moda na naturalne

Altana z drewna to modny, ekologiczny i trwały element małej architektury, która doskonale komponuje się z terenami zielonymi. Wyróżnia się jakością, atrakcyjnym projektem oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Całość można sezonowo konserwować, by jak najdłużej utrzymać doskonały wygląd. Sprawdź, która altana będzie idealna do Twojego ogrodu, na Twoją działkę.