Budynki gospodarcze

Pomieszczenia gospodarcze z drewna Anton 1

ANTON

360 cm x 600 cm

Budynki gospodarcze z drewna Barni

BARNI

390 cm x 470 cm

Drewniane budynki gospodarcze Brutus

BRUTUS

450 cm x 300 cm

Budynek gospodarczy z drewna Paloma

PALOMA

400 cm x 400 cm

Pomieszczenia gospodarcze z drewna Elvis

ELVIS

560 cm x 250 cm

Pomieszczenia gospodarcze z drewna Vaski

VASKI

120 cm x 140 cm

MARA

300 cm x 300 cm

Drewniany gospodarczy budynek Pegas

PEGAS

300 x 300 cm, 300 x 400 cm

Drewniane budynki gospodarcze
pomieszczenia gospodarcze z drewna

Drewniane budynki gospodarcze to idealny dodatek na działkę lub do ogrodu. Pojawiają się przy domach i domkach letniskowych, stając się idealnym miejscem na przykład na przechowywanie narzędzi i sprzętu. Taka dodatkowa przestrzeń sprawdzi się świetnie w każdym gospodarstwie domowym, a jej funkcjonalność i estetyka będą przykuwać uwagę. Przybudówki z drewna to nie tylko kwestia mody. To niezwykle praktyczny budynek, który można zagospodarować dokładnie tak, jak się potrzebuje.
Drewniane budynki gospodarcze Mara

Budynek gospodarczy na narzędzia

Budynki gospodarcze z drewna fantastycznie wyglądają i świetnie wkomponowują się w zieleń. Idealnie będą wyglądać przy domku letniskowym, ale poradzą sobie również jako samodzielna konstrukcja. Jej funkcjonalny kształt pozwala natomiast pomieścić wiele różnych rzeczy, które chcesz mieć pod ręką przy warsztacie, garażu czy też ogrodzie. Pomieszczenia gospodarcze, jakie oferujemy na logbardomki.pl, powstają z najlepszej jakości sosnowych desek. Bez problemu można samodzielnie zamontować taki budynek na odpowiednio przygotowanym podłożu. Nasi klienci otrzymują wszystkie niezbędne instrukcje i wsparcie specjalistów na każdym etapie inwestycji.

Ekologiczne i praktyczne przybudówki

Drewniane pomieszczenia gospodarcze pozwalają utrzymać narzędzia w porządku. Poza tym chronią je przed kradzieżą oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Niewielki budynek o charakterystycznym kształcie staje się również bardzo ciekawym elementem krajobrazu, idealnie wpisując się w przestrzeń ogrodu czy działki. Naturalne materiały, ekologiczna produkcja oraz solidność wykonania to najlepsza rekomendacja. Sprawdź, który budynek gospodarczy będzie najlepszy dla Ciebie.