Dom całoroczny

M35

Drewniany, składany dom na zgłoszenie M35 to perfekcja w idealnym rozmiarze. Jest solidny jak wszystkie modele Logbar, a dzięki dopasowanej powierzchni może być świetną propozycją dla par, młodych rodzin czy każdego, kto umie docenić własne ściany zamiast kawalerki w bloku.

M35 może być również świetnym domem gościnnym: ciepłym zimą, chłodnym latem, komfortowym i oszczędnym cały rok.

Jest jak szyte na miarę ubranie; dokładnie takie, jakiego potrzebujesz, i na wiele sezonów.
M35 to dowód na to, że dom nie musi być duży, by być wielki.

M35

Opis techniczny

  • Drewno klejone grubość 200 mm
  • Deski podłogowe na antresoli grubość 40 mm
  • Prefabrykacja w ciepłej hali
  • Wełna skalna
  • Okna 3-szybowe, 7-komorowe
  • U (przenikalność ciepła) 0,20
  • Czas oczekiwania 30 dni
  • Montaż 7 dni roboczych
  • Wykończenie deweloperskie

M35

Galeria

Termoizolacja

Możliwość dodatkowego docieplenia

Każdy budynek może być dodatkowo ocieplony. Proponujemy montaż termoizolacji domu w postaci wełny mineralnej i folii paroprzepuszczalnej w konstrukcji ścian zewnętrznych i połaci dachu.

Cena domu z izolacją liczona indywidualnie od m².
Poza tym oferujemy szereg akcesoriów oraz dodatkowych usług, które sprawią, że dom idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

O ekologii i drewnie

Technologia przyjazna środowisku

W ostatnich latach budowa domów z litego drewna przeżywa renesans. Jest ona szybka i prosta a gotowy dom ma niepowtarzalny urok i atmosferę. Dlatego zainteresowanie naszą technologią ciągle rośnie. Ale to nie jej jedyne atuty. Na uwagę zasługuje fakt, że drewno jako główny budulec jest materiałem odnawialnym i ekologicznym. Powstaje w wyniku naturalnego procesu biologicznego i nie potrzebuje żadnych dodatkowych nakładów energii, które obciążałyby środowisko.

Jego pozyskiwanie nie wymaga głębokiego i nieodwracalnego przekształcania środowiska naturalnego. Przy odpowiedzialnej strategii zarządzania lasami nie grozi nam również wyczerpanie zasobów. Do budowa domu z drewna zużywa się dużo mniej energii niż w przypadku technologii mokrej, a do atmosfery ulatnia się kilkukrotnie mniej dwutlenku węgla. Potrzebujemy również mniej wody i redukujemy problem odprowadzania uciążliwych ścieków.

Wycena domu

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na pytania techniczne, przygotujemy szczegółową wycenę, a także zaplanujemy kwestie logistyczne.

Ciesz się z domu drewnianego już w tym sezonie!